Sistem Güvenlik Danışmanlığı ile Güvenliğinizi Banka Hesabınızı Email Adresinizi Kullandığınız Cihazları koruyoruz.

Yazılım alanında projelerinizin sınırlarını Siz. belirleyin. Sadece yazılım üretiyoruz (windows, mac, linux, android, ios, web, mobile, e-ticaret, oyun, özel projeler).

Sistem Güvenlik Danışmanlığı

e2 yazılım olarak, dijital ortamdaki güvenliğinizi sağlamak amacıyla sistem güvenlik danışmanlığı hizmeti de vermektedir.

Tam anlamıyla bakacak olursak "Güvenli bir sistem yoktur". Ama genede basit hilelere başvuran hackerların hedefi olmamanız amacıyla neler yapabileceğiniz konusunda sizlere danışmanlık sağlayabiliriz.


Her yıl on binlerce şahıs ve firma dijital dolandırıcılık maduru olmaktadır. Bunun önüne geçebilmek için yapabileceğiniz bazı şeyler vardır. Örneğin tanımadığınız maillerin ve sosyal medya linklerini açmamak, güvenli bir toplam güvenlik çözümü sunan antivirüs uygulaması ve kaynağı belli olmayan uygulama dağıtımlarını cihazlarınıza kurmamak vb..

Size ücretsiz hizmetimiz olan ortadaki adam saldırısını tespit eden bir uygulama hediyemizdir. Burayı tıklayıp uygulamayı indirebilirsiniz. Ortadaki adam saldırısı tespit uygulaması sadece bu saldırı türüne özel cihazınıza yapılan saldırıyı tespit eder. İşletim sisteminizi güncel tutarak ve tam koruma sağlayan iyi bir antivirüs uygulaması ile de korunsanız. Bu saldırı tipinden korunmanız teknoloji işiyle uğraşmıyorsanız kolay değildir. Ücretsiz dağıtımımız ile bu saldırı anında tespit edebilirsiniz. Uyarı aldığınızda hemen cihazınızın internet bağlantısını keserek veya cihazınızı kapatarak yetkililere ve siber suçlar birimine haber vererek önlem alabilirsiniz. Böylelikle email, banka hesabı, sosyal medya hesaplarınızı daha güvenli kullanabilirsiniz. Not: Uygulama açık değilse koruma sağlamayacaktır. Diğer saldırı türlerine karşıda hiçbir güvenlik tedbiri sağlamamaktadır.