Oyun Geliştirme Mobil' e, Pc'ye(Windows,Mac,Linux), Çok farklı platformlara oyun geliştiriyoruz.

Yazılım alanında projelerinizin sınırlarını Siz. belirleyin. Sadece yazılım üretiyoruz (windows, mac, linux, android, ios, web, mobile, e-ticaret, oyun, özel projeler).

Oyun Geliştirme ve Oyun Geliştirme Eğitimleri

Bazı referanslar ve oyunlarımız için https://e2gamestudio.com' u ziyaret edebilirsiniz. Dünya oyun geliştirme şampiyonası adaylarından eğitim alabilirsiniz.
Burada ve e2gamestudio da gördüğünüz oyunlar eski oyunlarımızdır. Ve unity ile iş uygulamalarımız da vardır. Bazı büyük publisherlara ve oyun stüdyolarına (gizlilik sözleşmesi nedeniyle adını yazamadığımız) çok sayıda oyun geliştirilmesinde destek, eğitim ve optimizasyon hizmetleri vermekteyiz. 20 haftalık eğitimimizi bitiren herkes isterse kurs sonunda bir oyununu yayınlamış olacaktır. Sizlerden isteğimiz iyi bir bilgisayar ve verilen ödevlerin yapılmasıdır. Caddebostan / İstanbul da (Caddebostan Happy Moons a 250 m mesafede) 20 hafta ve hafta sonu 1 gün 4 ders olacak eğitimimiz 2023 Sonbahar dönemi kayıtları başlamıştır. Yeni bir kariyer fırsatı için bizlerle yola çıkan herkese hiçbir yerde anlatılmayan içeriklerimizle farklı bir dünyanın kapısını açıyoruz.

Kurs içeriğimizin özeti:

Unity C# Eğitimi:

Sıfırdan Orta Seviyeye
Tanışma, Genel Bilgilendirme, Unity Kurulum ve Editör Arayüzü, Assetstore.
Unity için C# temellerinden - desenlere orta seviyeye.
Unity detayları (objeler, fizik, transform, vector, quaternion, mathf, hide flags, ışık, kamera, materyal, texture, efectler, canvas ve layout işlemleri, animasyon, sesler, unity AI(yapay zeka), kontroller, multiplayer,) optimizasyon, reklam ve satın alma entegrasyonları, bildirimler(Notification), kendi apimizi oluşturma(c# asp.net) ve unity ile konuşturma. Oyununuzu markete yayınlama).

Çok sayıda oyun örneği
Photoshop Başlangıç Seviyesi 2D objeleri Oluşturmak
Blender Başlangıç Seviyesi 3D Objeleri Oluşturmak


İsteyen mezunlarımıza
Ayrıca 3 ders statik site yapma ve yayınlama aşamaları yüzyüze kursumuz tüm mezunlarımıza ücretsiz hediyemizdir. Basit seviyede HTML, CSS, Bootstrap. (Sabit bir tema ile gerekli değişiklikleri yaparak sitenizi nasıl hazırlayabileceğiniz, seo ve sosyal medya uyumlu hale nasıl getirebileceğiniz anlatılacaktır.)
Ve bir ders Canva pro ile etkili bir şekilde nasıl instagram ve sosyal medya postları hazırlanır eğitiminiz tüm mezunlarımıza hediyemizdir.2021 yılında Kasım ayında çıkacak Top Steam game listesine giren ve daha sonra Dünya Oyun Geliştirme Şampiyonasına davet edilip Pro PC Game of Year ödülüne aday gösterilen oyunumuz. Ani leaving sirius